Akcija

Value adapter DisplayPort M-DisplayPortŽ 4K EDID Emulator 14.99.3446-10

Proizvajalec: Value

Šifra izdelka: 9705018

Razpoložljivost: 29

Cena: 16.87 EUR z DDV 10.26 EUR z DDV
Količina:

Plačilo po predračunu bančno nakazilo, Paypal plačilo ali DINERS nakup na obroke.

Če je "Razpoložljivost: na zalogi"  pomeni, da je blago na zalogi pri dobavitelju -  Tech Trade d.o.o., Blatnica 8, 1236 Trzin

Osebni prevzem na dan nakupa pri dobavitelju ali v paketniku 24/7, oziroma poštna dostava predvidoma naslednji dan.

Prevzem blaga v trgovini Tech Trade d.o.o.  :   Pon. - Pet. od 8:00 do 17:00 ure

Opomba: Pri osebnem prevzemu ali poštno dostavo obvezno izberite način plačila "po predračunu" , "Paypal" ali Diners nakup na obroke.

Za dodatne informacije nam pišite na info@asbit.si , oziroma nas pokličite na 041 499 712 ali pa preverite direktno pri dobavitelju 01 56 22 111 


EDID adapter emulira povezavo z monitorjem, s čimer poskrbite, da priključena naprava ne izklopi video izhoda ali spremeni ločljivosti izhoda.

EDID adapter emulira povezavo z monitorjem, s čimer poskrbite, da priključena naprava ne izklopi video izhoda ali spremeni ločljivosti izhoda.

Deluje s katero koli grafično kartico, ki ima izhod DP in deluje popolnoma enako kot pravi LCD monitor
Možna je simulacija do ločljivosti 4K, 3840x2160@60Hz
Kompakten dizajn, majhna velikost
Plug & Play
Hot Plug
Brez gonilnikov, konfiguracija ni potrebna



Teža neto v kg: 0.0130
Teža bruto v kg: 0.0230
Dimenzija: 22,8 x 27 x 5,8 mm
Garancija v mesecih: 12



Proizvajalec:
Value
SECOMP Electronic Components GmbH
Einsteinstrasse 17-23, 76275 Ettlingen, Nemčija
safety@secomp.eu

Podatki odgovorne osebe v EU:
Value
SECOMP Electronic Components GmbH
Einsteinstrasse 17-23, 76275 Ettlingen, Nemčija
safety@secomp.eu

Napiši mnenje

Opomba: HTML koda je onemogočena!

Ocena: Slabo Odlično

Prosim prepišite varnostno kodo: