Filter
  • Filter po ceni
    EUR z DDV - EUR z DDV
  • Blagovna znamka
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
  • Filter po Zalogi
    0
    0
    0
    0

MREŽNA OPREMA

Seznam Prikaži: Preglednica
Razvrsti po:
Prikaži:
Akcija RJ12 konektor 6p6k Digitus RJ12 konektor 6p6k Digitus

RJ12 konektor 6p6k Digitus

0.30 EUR z DDV 0.23 EUR z DDV
0

RJ12 6 žilni konektor, kategorija Cat.3, telefonski vtič, plastično, prozorno ohišje...Telefonski v.....

Akcija Kabel Optični 02x08 Singlemode duplex- ZIP Leviton Kabel Optični 02x08 Singlemode duplex- ZIP Leviton
0

Optični kabel, 2 žilni, 8 µm, singlemodni, za notranjo uporabo, odporen na udarce, pritiska do 1500 .....

Akcija Kabel Optični 04x08 Singlemode Duct Grade UNI OS2 Leviton Kabel Optični 04x08 Singlemode Duct Grade UNI OS2 Leviton
0

Optični kabel, 4 žilni, 8 µm, singlemodni, za notranjo in zunanjo uporabo, odporen na udarce, pritis.....

Akcija SIMC-45x45 RJ45 adapter za Leviton modul SIMC-45x45 RJ45 adapter za Leviton modul

SIMC-45x45 RJ45 adapter za Leviton modul

0.59 EUR z DDV 0.55 EUR z DDV
0

Kotni adapter za Leviton osnovni element, za SIMC sistem Standard...Kotni adapter za Leviton osnovni.....

Akcija I člen RJ45 UTP Cat5e plastik Digitus I člen RJ45 UTP Cat5e plastik Digitus

I člen RJ45 UTP Cat5e plastik Digitus

0.75 EUR z DDV 0.58 EUR z DDV
0

RJ45 mrežni vezni I člen, plastično ohišje, bež barve...Mrežni vezni I člen, RJ452x RJ45 ženski vmes.....

Akcija Kabel Optični 08x08 Singlemode Duct Grade UNI OS2 Leviton Kabel Optični 08x08 Singlemode Duct Grade UNI OS2 Leviton
0

Optični kabel, 8 žilni, 8 µm, singlemodni, za notranjo in zunanjo uporabo, vododporen, odporen na ud.....

Akcija Kabel Optični 04x50 Multimode Duct Grade UNI OM2 Leviton Kabel Optični 04x50 Multimode Duct Grade UNI OM2 Leviton
0

Optični kabel, 4 žilni, 50 µm, multimodni, za notranjo in zunanjo uporabo, odporen na udarce, pritis.....

Akcija Modul- vgradna podometna doza

Modul- vgradna podometna doza

0.67 EUR z DDV 0.62 EUR z DDV
0

Podstavek za podometno montažo računalniških vtičnic, plastičen...Podstavek za podometno montažo rač.....

Akcija Kabel Optični 02x08 Singlemode duplex- DUP Leviton Kabel Optični 02x08 Singlemode duplex- DUP Leviton
0

Optični kabel, 2 žilni, 8 µm, singlemodni, za notranjo uporabo, odporen na udarce, pritiska do 2000 .....

Akcija UTP CAT.5e patch  0,25m-siv Digitus UTP CAT.5e patch  0,25m-siv Digitus

UTP CAT.5e patch 0,25m-siv Digitus

0.88 EUR z DDV 0.63 EUR z DDV
0

Digitus kvaliteten povezovalen kabel z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. K.....

Akcija Optični adapter I člen ST Multimode Digitus

Optični adapter I člen ST Multimode Digitus

0.83 EUR z DDV 0.68 EUR z DDV
0

Digitus optični ST-ST Simplex adapter za optični panel, multimode, material cikronij keramika z zašč.....

Akcija Optični adapter I člen ST Multimode Leviton Optični adapter I člen ST Multimode Leviton

Optični adapter I člen ST Multimode Leviton

0.83 EUR z DDV 0.68 EUR z DDV
0

Leviton optični ST-ST adapter za panel, material pocinkan nikelj, z zaščitnimi kapicami...Leviton op.....