Akcija

Optični patch pigtail SM E2000-APC EFB 12 kos

Proizvajalec: EFB

Šifra izdelka: 7955004

Razpoložljivost: Ni na zalogi

Cena: 19.17 EUR z DDV 15.68 EUR z DDV
Količina:
EFB kvaliteten priključni optični kabel SM E2000-APC za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...

EFB optični kabel, razred OS2, LSOH
Pigtail, E2000-APC vmesnik pod 8°
9 mikronski (9/125 µ) Singlemodni
Dolžina 2m, rumene barve
V kompletu 12 kosov individualno testiranih
Delovna temperatura: -20°C ~ +70°C
Keramične kapice



Teža neto v kg: 0.0140
Teža bruto v kg: 0.0156
Pakiranje v kartonu: 12
Garancija v mesecih: 12

Napiši mnenje

Opomba: HTML koda je onemogočena!

Ocena: Slabo Odlično

Prosim prepišite varnostno kodo: