Akcija

Optični patch MM 50.0 LC/LC 30m EFB

Proizvajalec: EFB

Šifra izdelka: 7950084

Razpoložljivost: Na zalogi

Cena: 37.83 EUR z DDV 33.25 EUR z DDV
Količina:

Plačilo po predračunu bančno nakazilo, Paypal plačilo ali DINERS nakup na obroke.

Če je "Razpoložljivost: na zalogi"  pomeni, da je blago na zalogi pri dobavitelju -  Tech Trade d.o.o., Blatnica 8, 1236 Trzin

Osebni prevzem na dan nakupa pri dobavitelju ali v paketniku 24/7, oziroma poštna dostava predvidoma naslednji dan.

Prevzem blaga v trgovini Tech Trade d.o.o.  :   Pon. - Pet. od 8:00 do 17:00 ure

Opomba: Pri osebnem prevzemu ali poštno dostavo obvezno izberite način plačila "po predračunu" , "Paypal" ali Diners nakup na obroke.

Za dodatne informacije nam pišite na info@asbit.si , oziroma nas pokličite na 041 499 712 ali pa preverite direktno pri dobavitelju 01 56 22 111 


EFB kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 30m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja…

EFB optični povezovalni kabel, razred OM2
50.0/125 µm , dvojni, multi-mode
2x LC vmesnik, 2x LC vmesnik
Standard ISO/IEC11801
Ognjevaren EN 50265-2-1
Keramične kapice, LSHZ - low smoke zero halogen
Premer kabla 2mm, tip kabla I-VH 2G50/125µ
Delovna temperatura od -20°C do 70°C
Dolžina 30 m, oranžne barve



Teža neto v kg: 0.2000
Teža bruto v kg: 0.2190
Garancija v mesecih: 12

Napiši mnenje

Opomba: HTML koda je onemogočena!

Ocena: Slabo Odlično

Prosim prepišite varnostno kodo: